Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Ocak 2016, 13:29   #1
AngeL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Apple CarPlay hangi otomobil modellerinde olacak?

Apple ’ın en yeni teknolojik atılımlarından birisi olan ‘araç içi işletim sistemi’ CarPlay çok yakın zamanda ülkemizde satışa sunulacak olan otomobil modellerinde yer alacak.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Firma bu noktada, CarPlay ’in kullanılacağı otomobil modellerinin yer aldığı özel bir sayfa hazırladı. Bu sayfa üzerinde araç modelleri listeleniyor.
Araç içi işletim sistemi, 2016 ve 2017 otomobil modelleri ile birlikte gelecek. Üreticilerden bazılarıise şöyle:

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Akıllı teknolojileri otomobillere entegre etmeyi sağlayan bu işletim sistemi sayesinde, iOS cihazımızda bulunan müzik ve videoları araçta bulunan dijital ekrandan oynatma, Podcast’leri araç hoparlöründen dinleme, mesajları Siri’ye okutma ve yazdırma gibi kolaylıkların yanı sıra müzik uygulamalarını indirerek, yolculuğumuzu daha keyifli hale getirebileceğiz.
iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, 6s ve 6s Plus telefon modellerince desteklenen bu sistem sahip olduğunuz araçta desteklenmiyorsa endişe etmenize gerek yok. Bazı teknoloji üreticileri hazırladıkları üçüncü parti sistemler ile aracınıza CarPlay entegrasyonu kazandırılmasını sağlıyor.

hurriyet

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet