Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ocak 2016, 16:00   #3
Burce
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kısmetse Olur

AngeL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ahhhh @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim sende mi bizdensin [emoji5]

Her haftayı artık izlemicem diyerek noktayı koyuyorum dayanamayıp yine izliyorum. Sosyal Medyanın sık kullanımı sayesinde bunları ipi pazara serildi. Program tamamen kurgu. Hersey yapımcının yonlendirmesi ile oluyor cok derin arastırmalar yaptım. Bi de instagramda lost.secret var programın 10 gun oncesi olacakları isim isim yazıyor. Desifre ediyor

Gelelim Melis'e.

Melis gercekten cok varlıklı bir ailenin cocugu. Psikolojik sorunları var. Histerik bi kız. Ofke kontrolu sıfır ve bu sebeple tedavi oluyormus. Erdem issiz gucsuz bi cocuk. İBS yarısmacılarından Cigdem'in oz yegeni. Kadının bunun asalak gibi sırtından gecinmesinden bıktıgı icin İBS yapımcısı dostunu araya sokarak Kısmetse Olur'a girdirmis. Su an haftalık 2500 tl ucret alıyormus. Melis gelmeden once 1750di Melis'le reyting kazandıgı icin zam almıs. Sosyal hayatında da zengin kızların sırtından geciniyormus.

Aaaah ahh nerde o Tulin ve Caner [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ehehehe, konuma renk geldi bi anda.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ata ile Sinem ikilisini unutamıyorum yazık oldu onlara.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet