Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ocak 2016, 10:54   #11
OzGuR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 3. Haftanın (2016) Çok Bilmiş Konuğu • OzGuR •

yoSun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba;
-Sizi tanımayanlar adına kısaca sizi tanıyabilirmiyiz?
-Hayat çok süper ama birde -----------------------boşluğu tamamlarmısın?
-Bazen kendini çok aşırı öven insanlar vardır onlar hakkında düşüncelerin nelerdir?
-Neden İrcforumlari.net?
-Hayatında Hiç Pişman Olduğun Hatalar Yaptın mı ?
-Diyelimki Türkiyeyi sen yöneteceksin neleri değiştirirsin?
-Birinin gözlerinin içine baka baka yalan söylediğini anladığın zaman ne yaparsın ?
-Onsuz yaşayamam dediğin biri varmı ? Varsa kim ?
-Kullandığın Parfümünün markası?
-En iyi yapabildiğin şey nedir?
-Birine değer verirsen bunu nasıl belli edersin?
-Hiç ölümden sonrasını düşünürmüsn?
-Seni hayatında en çok etkileyen olay ne?
-Bugünlerde canını sıkan bir şey var mı ?
-Planlı mı yasarsın günlük mü ?
-Kendi profilin dışında hergün düzenli olarak profiline baktığın bir üye var mı ?
-Forumdan kimlerle görüşmek istersin yüz yüze..?
-Alış veriş yaparken ilk alacağın üründe neye dikkat edersin ve neye göre alırsın ?
-Ah keşke zamanı geri alabilsemde şunu yapmasam dediğin ne var ?
-Zararını bildiğin halde vazgeçemediğin huyların var mıdır ?
-Artık kimseye dost demek istemiyorum diyecek kadar dostluğa küstürüldüğün bir an oldu mu?
*Sana göre aşk?
* Sana göre sevgi?
* Sana göre macera?
* Sana göre düş?
* Sana göre hayal?
* Sana göre kardeş?
* Sana göre dost?
* Sana göre aile?
* Sana göre sevgili?
* Sana göre eş?
* Sana göre hayat?
* Sana göre insan?
* Sana göre hayvan?
* Sana göre özlem?
* Sana göre hasret?
* Sana göre beklemek?
* Sana göre gitmek?
* Sana göre mutluluk?
* Sana göre mutsuzluk?
* Sana göre endişe?
* Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?
* Şu anda yaşayan Dünya liderleri arasında hangisinin yerinde olmak isterdin?Neden?
* Hayatının dönüm noktası olarak gördüğün bir olay yaşadığını düşünüyomusun?
* Size Bir Ülkede Vatandaşlık Hakkı Veriliyor.Hangi Ülkeyi Seçerdiniz?
* Yakın arkadaş veya arkadaşlarınızdan hangi şekillerde zarar gordunuz?
* En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden?
* En sevdiğin sanatçı kim?
* En sevdiğin şarkı?
* En son ağladığın şarkı/film?
* En çok güldüğün film/oyuncu?
* En çok tanışmayı istediğin oyuncu yabancı/yerli?
* En son oynadığın bilgisayar oyunu?

Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'cum, liste biraz kısa gibi geldi gözüme !
Yine de elimden geldiğince, hepsine cevap vermeye çalışacağım.

-Sizi tanımayanlar adına kısaca sizi tanıyabilirmiyiz? :Aydın 1986 doğumluyum. Istanbul'da ikamet ediyorum. Bir turizm firmasının bilgi/işlem bölümünde çalışıyorum. Fazla hareketli olmayan monoton bir yaşantıya sahibim.Ortama göre sosyal, yine ortama göre asosyal olabiliyorum. Ikizler burcuyum, fakat özelliklerimin %90'luk bölümünü taşımıyorum.

-Hayat çok süper ama birde -----------------------boşluğu tamamlarmısın? : Kış mevsimini hiç yaşamasak, daha güzel olacak

-Bazen kendini çok aşırı öven insanlar vardır onlar hakkında düşüncelerin nelerdir? : Bazen çok sinir bozucu ve çekilmez olabiliyorlar.

-Neden İrcforumlari.net? : Internet dünyasına ilk adım attığımda, irc sunucusuna girmiştim. O zamandan beri kopamıyorum. Burada da irc ile alakalı paylaşımlar yapıldığı için, giriş yapmaya devam ediyorum.

-Hayatında Hiç Pişman Olduğun Hatalar Yaptın mı ? : Maalesef yaptım.

-Diyelimki Türkiyeyi sen yöneteceksin neleri değiştirirsin? : -

-Birinin gözlerinin içine baka baka yalan söylediğini anladığın zaman ne yaparsın ? : Yalan, hayatta en nefret ettiğim şeydir, böyle durumlarda doğal olarak tepkim çok ağır oluyor.

-Onsuz yaşayamam dediğin biri varmı ? Varsa kim ? : -

-Kullandığın Parfümünün markası? : Diesel fuel for life

-En iyi yapabildiğin şey nedir? : -

-Birine değer verirsen bunu nasıl belli edersin? : Samimi ve içten yaklaşıyorum, değer verdiğim kişiye karşı daha rahat oluyorum.

-Hiç ölümden sonrasını düşünürmüsn? : Evet, bazen ateşlerin arasında yanacağımız aklıma geliyor

-Seni hayatında en çok etkileyen olay ne? : -

-Bugünlerde canını sıkan bir şey var mı ? : Hayır, yok.

-Planlı mı yasarsın günlük mü ? : Her ne kadar planlı yaşamaya çalışsamda, bazen olmadık şeyler bu durumu değiştirebiliyor.

-Kendi profilin dışında hergün düzenli olarak profiline baktığın bir üye var mı ? : Düzenli olarak baktığım yok, sadece merak edip baktıklarım oluyor bazen.

-Forumdan kimlerle görüşmek istersin yüz yüze..? : yoSun , esekherif, melodram, ocean , sevda

-Alış veriş yaparken ilk alacağın üründe neye dikkat edersin ve neye göre alırsın ? : Yiyeceklerde son kullanma tarihi , marka , fiyat.

-Ah keşke zamanı geri alabilsemde şunu yapmasam dediğin ne var ? :Şunu yapmasam dediğim değilde, keşke zamanı geri alıp 13 yaşımda olsaydım diyorum. O dönemler çok daha masumduk sanki.

-Zararını bildiğin halde vazgeçemediğin huyların var mıdır ? : Huy değilde, alışkanlık var sigara gibi.. Ondan da en kısa süre de kurtulmayı hedefliyorum.

-Artık kimseye dost demek istemiyorum diyecek kadar dostluğa küstürüldüğün bir an oldu mu? : Evet zamanında oldu.

*Sana göre aşk? : Çok güçlü bir duygu olmalı.

* Sana göre sevgi? : Aşk kadar güçlü bir duygu olmasa da, aşk duygusundan daha kalıcı olduğunu düşünüyorum.

* Sana göre macera? : -

* Sana göre düş? : -

* Sana göre hayal? : Sınırsızlık..

* Sana göre kardeş? : Hayatınızda en güvenebileceğiniz varlıklardan bir tanesidir.

* Sana göre dost? : Çok zarar gördüm ama, hala dost edinebilmek için çok uğraşıyorum. Dostluk, arkadaş gibi kolay elde edilen bir şey değil.

* Sana göre aile? : Olmazsa olmazdır. Bütün hatalarınıza rağmen sizi terk etmeyen tek varlıktır aile.

* Sana göre sevgili? : -

* Sana göre eş? : -

* Sana göre hayat? : -

* Sana göre insan? : Insanlar olmadan bir yaşam da söz konusu olamaz sanırım. Tabiatın en doğal halidir insan ırkı. (Her ne kadar içlerinde evrim geçirmiş olanlarına denk gelsekte )

* Sana göre hayvan? : En sevdiğim hayvan türü, köpek. Sürekli alıp besleyeceğim diyorum, ama hep askıda kalıyor.

* Sana göre özlem? : Özlem gibi bir duygu her zaman güzeldir, sonunda kavuşmak varsa.

* Sana göre hasret? : -

* Sana göre beklemek? : Bu bir sorumluluk meselesidir. Insanları bekletmekten nefret ettiğim gibi insanları beklemekten de nefret ediyorum.

* Sana göre gitmek? : Gitme zamanı gelmişse eğer, sadece ceketini alıp gitmek gerek.

* Sana göre mutluluk? : -

* Sana göre mutsuzluk? : -

* Sana göre endişe? : Sadece değer verdiğim kimselerden endişe ediyorum.

* Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? : Elbette zeytin yağlı yaprak dolması !

* Şu anda yaşayan Dünya liderleri arasında hangisinin yerinde olmak isterdin?Neden? : -

* Hayatının dönüm noktası olarak gördüğün bir olay yaşadığını düşünüyomusun? : En azından şimdilik öyle bir olay yok.

* Size Bir Ülkede Vatandaşlık Hakkı Veriliyor.Hangi Ülkeyi Seçerdiniz? : Brezilya olabilir (Rio'dan dolayı.)

* Yakın arkadaş veya arkadaşlarınızdan hangi şekillerde zarar gordunuz? : Genelde çok güvendiğim için zarar görüyorum.

* En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden? : -

* En sevdiğin sanatçı kim? : -

* En sevdiğin şarkı? : -

* En son ağladığın şarkı/film? : Yok (Sanırım duygusuzum )

* En çok güldüğün film/oyuncu? : Işler güçler ve Kardeş payı.

* En çok tanışmayı istediğin oyuncu yabancı/yerli? : Megan fox hastalığım hala devam ediyor !

* En son oynadığın bilgisayar oyunu? : Mafia II (Mafia III'de dört gözle bekliyorum !)

Teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'cum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet