Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ocak 2016, 16:19   #1
KuL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Çılgın İhtiyar

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Baş rollerinde Zac Efron, Robert De Niro ve Dermot Mulroney´in yer aldığı Çılgın İhtiyar, dedesiyle bahar tatilini geçirmek üzere Florida´ya giden bir gencin komik hikayesini anlatıyor.

Jason, hayatını aşkı Meredith ile evlenmek üzeredir, ancak anneannesinin ölümü üzerine, moral vermek amacıyla dedesiyle beraber bahar tatilini için çılgın eğlencelerin düzenlendiği Florida´ya seyahat etmeye karar verir. Dedesi Dick, emekli bir generaldir, ancak hayatını yaşamaya karar verir ve her türlü çılgınlığa gözü kapalı dalar. Bu durum Jason´nın başlarda hiç hoşuna gitmesede kendi karakteri ve yaşam tarzıyla ilgili kafasını karıştıran soruların cevaplarını teker teker bulması, bir yandan da dedesiyle çılgın eğlencelere katılması nedeniyle, bir müddet sonra, beraber geçirdikleri vakitin keyfini çıkarmaya başlar.

Kaynak: Hürriyet Sinema

Sahsi Fikrim: Bu filmin zaten Fragmaninida izlemistim, ve sunu söyliyebilirim. Büyük ihtimalle Kizlarin Zac Efron yüzünden Filme bakacagini, ve Erkeklerinde Filmde gecen o Heyecan / Parti / gibi Yasam i izlemek icin gideceklerini düsünüyorum. Aslinda tam olarak nasil anlatilir bilmiyorum, ama bir Genc ile bir Yaslinin ayni Hangover Filmindeki gibi Macera yasadigini düsünün
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
O DERECE

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet