Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ocak 2016, 16:23   #2
yoSun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İf Yeşilçam klasikleri:=)

sezercik in öksüzler filmi:
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] benim olacak fıstık binecem üstüne, vuracam kırbacı, vuracam kırbacı!!
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...];hayır hayır olmaz..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: nedenmiş babam çok zengin benim çuvalla para verir yine de alır.... oh yaa alacak babamm.

`~~~~~~~~~~~~

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...];bu gün yemeğe çıkarıcam seni.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; bu gün olmaz, bir arkadaşıma sözüm var. buluşmam lazım.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; telefon edip gelemeyeceğini bildir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; yooo! telefonu yok.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:çok garip. telefonu olmayan bir arkadaş. ilginç.

(seven ne yapmaz filminden)

~~~~~~~~~~~~

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:adın ne?
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:hz ebubekir
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:adın ne dedim
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:e hz ebubekir dedim
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:evladım adın ne adın?
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:ha adım hz şaban

(hababam sınıfı)

~~~~~~~~~

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:tüh olur mu be!öyle kalkılır mı?allah kahretsin.düzelt yüksel yüksel..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:sakin ol vecihim.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...];bunlar da pilot mu be.bi uçağı doğru düzgün kaldıramıyorlar.ben koskoca boingi ankara asfaltına indirdim
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]:ama kıymetini bilmediler vecihim kovdular seni

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat