Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Şubat 2016, 20:24   #6
karamuratbenim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Entelektüelizmden faşizme geçiş notları

Üzgünüm dostum. Siyasi analiz yapma zımbırtılarımı ben "tartışma başlıklarında, tartışmak yasak" diyenlerden sonra bıraktım bu forumda. O yüzden siyasi yorumlarınız ile sizi başbaşa bırakıyorum. Ben geyik yapacağım nihah ahhaah haha!

Bu ileti tost makinemden Tapatalk kullanılarak gönderildi.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

Belki ben mahalledeki nebahat teyzenin ağzından çıktığı gibi telaffuz etmeyi seviyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] !? "Chomsky"den ifadesinden de bir şeyler çıkarttınız ya pes vallahi. Amma da içi fesat, amma da niyet okumaya bayılan insanlarmışsınız vesselam. Ben sevmiyorum kardeşim yabancı yazımı. Türkçe nasıl telaffuz ediliyorsa öyle yazıyorum. Sanki forumda (git bak bütün yabancı kelimeleri türkçe telaffuz etmişim) ilk defa chomsky'yi Türkçe telaffuz etmişim gibi kendisine büyük bir görev addedermişçesine ne meraklıymışsınız TDK uzmanı olmaya.

Hasbinallah ve nimel vekil...

Bu ileti tost makinemden Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Konu PySSyCaT tarafından (03 Şubat 2016 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: isim hatasi duzenLendi..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet