Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2016, 02:17   #4
AngeL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Adil Kullanım Kotası değişiyor!

fLayer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şifre kırıcı programlar var bende bir ara kullanıyordum bir çok kişinin şifrelerini kırdım ne kadar zor olursa olsun modemin markası onemli şifre kırılmasında.
Diger konuda ise Evet Hiç kullanmadıgınız halde Film dahi izlemeseniz kafalarına gore kotayı kendileri doldurabiliyor 4 5 defa bşaıma geldi Ne yaparsak yapalım ozellikle TTnet bu işi iyi kıvırıyor ve kotayı kendiliginden yiyebiliyor (: . 7 günlük kesinti oldu alt yapıdan kaynaklı Geri iade yapacaklarını soylediler 1 hafta geçmeden kotamı doldurmuşlar sagoılsunlar

Sifreyi kırdılar diyelim. Modem kapalıyken o sifre ne islerine yarayacak ki?

Pc de online degilsem modemi acık tutmuyorum. Telefonumdan baglanıyorum cogunlukla. Yıllardır aynı sifreyi kullanıyorum bu ay mı sifremi kırası tuttu cevremdekilerin [emoji5] ayrıca bulundugum muhitte internetsiz ev yok bnm sifreme ihtiyac duyacaklarını sanmıyorum.

Tarife degistirmem icin bi komplo oldugunu dusunuyorum.

Bnm de 15 gune yakın internetim kesikti actıgım Adanalı agzımdan cıkan sevgi sozlerini hala face'mde tutuyorum ama onlar hala kesintimi iade etmedi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet