Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Şubat 2016, 23:49   #40
NarÇiçeği
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Diriliş "Ertuğrul"

47.bölümü de bitirdik pek istediğim gibi gitmese de 48. bölümün fragmanı içimi rahatlattı biraz
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ama tabi ki her halukarda güzel bir bölümdü..

“Anladım bu toprakları pusatla feth etmek kolaydır. Lakin bu diyarları mamur kılmak gerekir, yöre halkını refaha kavuşturmak, dertlerine derman olmak gerektir. Bu diyarlarda adaleti yeniden tesis etmek gerektir. İnsanı yaşatmalıyız ki devletimiz yaşasın.”

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

“Sultanımız Alaaddin Keykubat adına emrediyorum! İnfazı durdurun!” #HakkınSesi

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kısmen katılıyorum bilindik bir karakter olsa güzel olurdu ama bu kişi de fena değil. Ben şahsen izlerken sinir oldum kendisine o kötü rolü bana hissettirdi

Toyda hele cihanın sahibi kendiymiş gibi kasım kasım kasılması uyuz oldum

“Emir hazretleri biz biliriz ki esir değişimi şerefli askerlerle yiğitler arasında olur. Lakin bu Moğol iti bizim gardaşlarımıza analarımıza bacılarıma kıymış bir katildir. Onun cezası bu meydanda verilecektir!” #HakkınSesi

Noyan çok dedi akıllı oğlana beni şimdi öldür diye Allah'ım ya nasıl pis pis gülüyor sonra da

“Sulhun ardına gizlenip avratlarınızı, otağınızda yaşayanları kurtaracağını sanırsan aldanırsın... Benim savaşım henüz yeni başladı!” #HakkınSesi

Ne kadar sevmesekte kendisini çok iyi oynuyor

“İmdi yer gök şahid olsun ki insanı insanlıktan çıkaran bu vahşi düzeni yerle bir edicez. Bu topraklara yeniden adalet ve nizam gelecek!” #HakkınSesi

“Ben de burada yiğitçe adaletin ve törenin yanında olacaksınız sandım.. Görürüm ki korku bütün damarlarınızı sarmış! Yazıklar olsun!” #HakkınSesi

Takdir ettim Tuğtekin'i !

“Hakk’ın yolunda fethedecek bey sadece toprakları değil, bu mazlum gayrımüslim ahalinin de gönlünü fethedecektir…” #HakkınSesi

“İnsanın aklıyla, devletin aklı bir değildir Deli Demir...” #HakkınSesi

“Oğlun, Osman, makus talihimizi değiştirecek… Oğuz’un köklerini salacak bu topraklara.. Salacak ki, senin neslin, Allah yolunda gazaya varsın, cihad etsin.” #HakkınSesi

Yaa bu sahne muhteşemdi!

“Ateşli oğlan, tutuşmuş yine... Yerinde duramaz olmuş... Böğründe açtığım yaralara tuz basmış!” [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ya Noyan'ın Tuğtehin'e takılması çok hoşuma gidiyor hahah ataşlı oğlan

“Ya Rabbi İslamın hali perişandır.. Fitne, nifak tüm kalpleri esir almıştır. Kardeşliğimizi unuttuk, samimiyetimizi yitirdik, nefsimize yenik düştük, zalimlerle ortak olduk.. Ya Rabbi bizi bağışla, kalplerimizi iman nuruyla temizle.." #HakkınSesi

İbnül Arabi'yi de özlemiştik , ne güzel dua etti!

“Yüce Allah’ım… Bilirim ki bana bir evlat daha bağışladın… Rahmimde onu büyütmemi, doğurup, Gündoğdu beyime yaraşır bir evlat olarak yetiştirmemi bana nasip eyle Ya Rabbim…” #HakkınSesi

Selcan'a bebek

“Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyeceğiz; atlarımızı uçsuz, bucaksız ovalara süreceğiz; pusatlarımızı yar eyleyip, ordularımızı gür kılacağız; tamgamız yedi iklimde adaletin sancağı olarak dalgalanacak. İlahi muştumuzu dağların, denizlerin ötesine taşıyacağız…Allahu Ekber!!” #HakkınSesi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet