Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Şubat 2016, 16:51   #11
Julide
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Servis şoförü, engelli kıza tecavüzden gözaltına alındı

Ein Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Katılmıyorum.
İslam ve muhafazakarlık şu gördüğünüz manzara değildir.
Yusuf gibidir, Muhammed gibidir.
Beğenmeye bilirsin ama, kadının sesi bile erkeğe haramdır.
Kalkıp sen İslamın şartlarını yerine getirmediğin toplumda çıkan bu iğrenç vakaları sözde islami rejime bağlamazsınız.
Bende islamı dört dörtlük yaşayan biri değilim, ama her tecavüz olayında islamı karıştırmanızdan bıktım.
İşinize gelince özgürlük, işinize gelmeyince islam.

Neden karistiriliyor biliyormusunuz ? cunku suanda ki rejim bu.... ve yapilan arastirmalarda son on bes yilda yuzde yetmis bes artan bir kadin istismari, cocuk istismari kadina yonelik siddet aile ici siddet ve seks var... ee son on bes yili sizde neyi cagristiriyor ? ayrica belirtmekde fayda var ben islamiyete karsi degilim ben siyasal islama karsiyim... islamiyetin poltikaya alet edilmesine karsiyim.... dinle muhafazakar bir toplum yaratip saraylarinda dinden uzak yasayanlara karsiyim.... islamiyet bu degil ama gelinen nokta buysa islamiyet kullaniliyor demektir... bunla mucadele edin bence...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet