Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Şubat 2016, 21:54   #13
Ein
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Servis şoförü, engelli kıza tecavüzden gözaltına alındı

Julide Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Neden karistiriliyor biliyormusunuz ? cunku suanda ki rejim bu.... ve yapilan arastirmalarda son on bes yilda yuzde yetmis bes artan bir kadin istismari, cocuk istismari kadina yonelik siddet aile ici siddet ve seks var... ee son on bes yili sizde neyi cagristiriyor ? ayrica belirtmekde fayda var ben islamiyete karsi degilim ben siyasal islama karsiyim... islamiyetin poltikaya alet edilmesine karsiyim.... dinle muhafazakar bir toplum yaratip saraylarinda dinden uzak yasayanlara karsiyim.... islamiyet bu degil ama gelinen nokta buysa islamiyet kullaniliyor demektir... bunla mucadele edin bence...

Bende diyorum ki islamiyeti kullanan politikacilar hep vardı.
Ama bu tecavüz haberinin altında olması gereken şey islamiyetle bağdaştırılması değil bana göre.
Tecavüz eden kişinin bir önemi yok şu durumda.
Ha cami hocası, ha ateist mehmet!
Burada ki insanlık suçu.
Ama gercek anlamda islamla iç içe olan insan nefsine hakim olan kişi veyahut islam dininden olmayıp ama insan gibi yaşamayı bilen adamlar zaten bu tarz girişimlerde bulunmazlar.
Bugün hala Amerika gibi bir ülkede tecavüz varsa, kalkıp da ülkemizde islam dini yüzünden kısıtlandıkları için falan gibi bi savunma olmamalı.
Arap şeyhleri veya din adamı gibi görünenler şeytana uyamaz ya da yoldan çıkamaz diye bir kural yok.
Sonuçta herkes kendi şeytanını içinde taşıyor.
Sevdiğim laftır: bir paranın bir de imanın kimde olacağı belli olmaz.
Ben de kesinlikle sizi islama karşı olarak görmedim, ama olabilirsiniz de?
Ama bu tarz konularda siyaset tamam ama islam kavramı yanlış.
Konu baltalandı, cevap için teşekkür ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet