Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2016, 10:16   #13
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: xSohbet Web IRC Client

üyelik tarihinde art niyet ararım bu sitemi yaptin ircforumlarina uyeligin yoktu ve girdin uyemi oldun bumu yani gercek kimligini acıklamalısın öncelikle karar verdin aplet yazmaya birden aklına geldi sonra ircforumlarina girdin üye oldun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
vaybe tesaduflere bakarmisin

önce samimi olcagiz durust yaklascagiz üyelik tarihin herseyi cıklıyor 1 tl bile vermem eschat flaxchat yaptigi rezilikleri gorduk merdiven alti firmalar apleti satılar milete ortalıktan kayboldular.

xSohbet Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
alphae, nazikçe yazdıklarına cevap verebilirdim ancak cehaletle yapılan yorumlar tabiki biraz sinirlendirebiliyor emek sahibi insanları.

Yine de hayatının 15 senesi bir çok dilde yazılım geliştiren bir insan olarak sabırla cevap vereyim.

1 - Dosya isimleri vs demişsin. Mobil yazılım geliştirilen IDE veya Adobe Flash CS 5+ sürümlerinin tamamında dosya ve klasör isimleri standarttır. Tabi sen bunu bilemeyebilirsin, gördüğüm kadarıyla amacın sadece satış baltalamak.

2 - Flash player dünyadaki bilgisayarların %97 sinde mevcutken, yakında kaldırılıyor demeni neye dayandırıyorsun merak ettim.

Saygısız ve cahilce (1 TL bile vermem) yorumlar yapmanın yasak olması gerekiyor, sana müdahale edilir diye umuyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet