Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Nisan 2016, 18:51   #7
Ashriel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 12. Haftanın (2016) Çok Bilmiş Konuğu •Ashriel •

Ebru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrik ederim : )

Bi kac soruda ben sorayim.

Kolay Gelsin.

Öncelikle teşekkürler.
Soruları buraya yapıştırayım.

Hangi dizileri seyredersin:
Şu anda dizi izleyemiyorum, bazen yemek yerken felan netten dizi açtığım oluyor ama bağlanmamak adına geçici diziler açıyorum. Mesela son 2 haftadır Baba Candır'ı açıyorum. Cidden çok tatlış bir dizi. Kore dizilerini de sever, izlerim. Yarım kalan dizilerim ise Hannibal, Game Of Thrones, The Originals ve Vikings sanırım bu kadardı.

Hayatında özel biri var mı: Hayır yok.

Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın: Bu soru beni öldürüyor. Bilemiyorum, ablamı alırdım bir de @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'yı alayım zaten evde kaldı o da gelsin bir ada havası alsın dflshsasda

En çok ne yapmak hoşuna gider: Hobi olaraksa sanırım kitap ve film var. Ama kitap filmi döver.

Duygusalmısın: Aslında oldukça "odunsu" bir mizaca sahibim ama tezat bir şekilde de her şeye çok çabuk ağlayabiliyorum. Yani bana göre evet duygusalım ama insani konularda. İlişki konusunda ise ı ıh.

Kitap Okurmusun (şuan okuduğun varmı): Okurum, okuyorum. Genelde roman tercih ederim ama şu an okuduğum bir roman yok. Çünkü okul ve kpss'den maalesef vakit kalmıyor. Ama zaten okul için okuduğum kitaplar da bölümüm dolayısıyla hoş olabiliyor.

Hayvanları severmisin Beslediğin bi hayvan varmı: Çok severim, özellikle de kedilere aşığım resmen. Yok ama kedim olsun çok istiyorum.

Tuttuğun takım? Fenerbahçe.

En büyük takıntın nedir? Yok sanırım, aklıma gelmediğine göre.

En büyük hayalin? Gerçekleşmeyecek şeylerin hayalini kurmayı sevmiyorum. Şu anlık hayal değil de isteğim kendi ekonomik özgürlüğüme sahip olmak ve ailemin bana vermiş olduğu emeğin karşılığını verebilmek.

En istikrarlı olduğun konu nedir? Bu da yok dfslahsda rahat insanım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet