Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2016, 10:36   #7
Türk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (-1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Parano(rmal)ia-3

şimdi ben biraz saçmalamalıyım bence sahte insanlar,gülümsemeler,aglamalar,(aglayan gözler yalan söyler mi demiş biri bir şarkıda "evet" söyler),garip garip duygular,sertlikler,... bu örnekler uzar gider evet bunların sahtesi yalanı var ama nereye kadar var esnafların cevabı gibi bize kadar evet evet bize kadar biz ne kadar izin verirsek o kadar var bunların ömrü sahteliklerin ömrü birde maske olayı var ki bende bu sahte maskeyi çok kullanırım bu maske den surata geçirilen v for vendetta maskesi olarak algılamayın bu maske duygu maskesi hayat size o kadar sert vurur ki gecen günkü final gibi 3. raundu göremezsiniz elinizdekii en kıymetlileri alır derki bak aldım sonra size bir bokmussunuz gibi davranır der bak naptım sonra siz dersiniz dur bu normal yoldan olmuyor bir çare bulmalıyım ve maske takarsınız duygularınıza her duygunuza ve sahteleşir duygular masumiyetinizi kaybedersiniz ama hayat size oyle kolay kolay ezemez bi süre mutlu da olursunuz kısa aralıklarla sonra duygularınızın maskesi değildir onlar artık maske tamamen sizi ele almıstır ve o maske sadece sizi değil zamanla cevrenizide ele alır duygularınızdan maskeler çıkarın demiyorum kalsın da demiyorum benim ki kalacak ben cesur değilim ben hayattan çok dayak yedim çok guclu olana kadar çıkarmam iyi saçmaladım ama değil mi? bu arada "ben çok yakısıklıyım be "
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet