Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Mayıs 2016, 12:06   #3
DeLiTiM
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Update Güncelleme Sistemi Dialog'lu

Merhabalar;

Kullanım açıklama detayları için vaktim yoktu onun için kusuruma bakmayınız...

Kullanımı:
1: İlk satır update version 0.02 Yeni version numarası olacak.
2: update/update.txt Dosyasının içine hangi dosyaların güncellenmesini istiyorsanız o dosyanın mirc'ın olduğu klasör içindeki yerini yazıyorsunuz...
Örnek: ayarlar/ayarlar.ini dosyası için
update version 0.02
update version 0.02 link 1 [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Değişen açıklaması.
Eğer birden fazla dosya güncellemesi yapılacaksa link yazısının yanındaki sayı yazısını 1 artırmanız gerekmektedir..

Örnek:
update version 0.02
update version 0.02 link 1 [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Değişen dosya açıklaması.
update version 0.02 link 2 [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Değişen dosya açıklaması.
son satır yazısı mirc'ın son satırı okumadığından dolayı kendiniz bir şeyler yazabilirsiniz...

Mirc'ın olduğu klasör içinde dosya uzantısı nasılsa o şekilde yazmanız lazım .txt .mrc .save Vb gibi
sonra dosyaları host'a atıp güncelleme yapılmaktadır... Aklınıza takılan veya sormanız gereken soru olursa yardımcı olmaya çalışırım teşekkürler

IrCbaStarD Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Simdi dostum bunu indirdiler text dosyasini attilar kodlari text dosyasinami yazicaklar text dosyasina mrc uzantili dosyalarin linkinimi vericekler nereden ne cekicek nereden ne yazicak biraz daha aciklarsan kullanicak arkadaslara yol göstermis olursun. orta düzeyde bilgisi olan birisi zor kavrar bunu calisma prensibinide aciklarsan daha cok talep olucaktir. Script yazan arkadaslarin ilgisini cekebilir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet