Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2016, 23:13   #3
Julide
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Beşiktaş 3-1 Osmanlıspor (Beşiktaş şampiyon)

Galiba tek uzulen benim, suanda besiktas'ta, evimde,barkimda, babaocagimda biliyorum ki tum coskusuyla kutlaniyor, hakkini vere vere, gogsunu gere gere, ustelik soke soke alinmis bir sampiyonluk... babam kesin baba hakki'da demlencek, konvoylardadir yedi ceddim, yedi kusak besiktasliyiz cunku ... sadece bir kac haftayla kaciriyorum bu solenleri en cok ona ciz ediyor icim, sait cifci'de fulya da, akaretler'de, barboros'ta, dolmabahce'de heryerde besiktas vardir simdi, "besiktas buyuk bir mahalle takimidir aslinda" derken cok dogru soyluyorlar, orada hic yasamamis birisi besiktasli olmanin nasil birsey oldugunu anlayamaz... besiktas ruhunu asla anlayamaz...bizim oralarda "siz bir kizi guzel diye, bir adami zengin diye, bir takimi sampiyon diye destekleyin, biz besiktasi besiktasli olmanin verdigi gururla destekliyoruz " derler...sampiyon olmus benim guzel takimim... hadi insallah bundan sonra her sene....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat