Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2016, 00:04   #12
fLayer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kanala Giren BelirlediĞim nicklere Zline atma

Smith Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhabalar hocam mesela ben şöyle birşey düşünüyorum !gzekle 178.98.77 isimli ip adresine gzeklediğimde o ip adresini ip.txt eklesin ve o kişi her girdiğinde o ip.txt kayıtlı ip adresi ile gzline zline vs mesaj vererek atsın atıyorum sunucuya girişiniz yasaklanmıştır gibi atsın böyle birşey mümkünmüdür ?

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:input:*: { if $regex($1,/[.!]gzekle/i) { var %2 $+(fly,$2) if !$2 { echo -ea IP belirtiniz | return } if !$regex($2,^\d) { echo -ea Lutfen IP olup olmadigini kontrol ediniz. | return } if $level(%2) = gzl { echo -ae $2 IPi zaten kayitli. | return } .auser gzl %2 echo -ea $2 Kayit edildi. [ } if $regex($1,/[.!]gzsil/i) { var %2 $+(fly,$2) if !$2 { echo -ea IP belirtiniz | return } if !$regex($2,^\d) { echo -ea Lutfen IP olup olmadigini kontrol ediniz. | return } if $level(%2) != gzl { echo -ea $2 IPi zaten listede bulunmamaktadir. | return } .ruser gzl %2 echo -ea $2 Kayit silindi. } } on *:snotice:*connecting*:who +I $9 raw 352:*:var %ip $+(fly,$4) | $iif($level(%ip) = gzl,gzline $6 +0 Mesaj)

Parayı Hayatınızın Her karesinde bulabilirsiniz ama Dostu Her zaman bulamazsınız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat