Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Temmuz 2016, 14:02   #3
glu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Geleneksel albüm karıştırma günleri.

1 yıl sonra konuyu hortlatmış olayım. Geçen gece evde otururken benzer düşünceler zihnime doluştu kendi kendime "yav biz lisede ne dinliyorduk" diye sordum. Liseden kalma defter, kitap, not defteri ne varsa önüme yığdım. Aradığımı daha ilk defterden bulmaya başladım. Defterin daha ilk sayfasında koca harflerle SLAYER tabi typo'yu onların logosuna uydurmaya çalışmışım ilerleyen sayfalarda işler karışmaya başlıyor ve Metallica - Rammstein savaşı patlak veriyor. Eh liseliyiz sağdan soldan bir iki bir şey duyup yazmışız. Blue Jean'da alıyordum o dönemler tabi oradaki stickerlar ve sanatçı resimleri de var defterlerin sağında solunda. Bu deftere biraz hard rock - metal ekseninde elveda derken bir başka defteri elime alıyorum bu sefer daha garip şeyler çıkıyor karşıma: u2. Şimdilerde hiç sevmem kendilerini ama nedense o dönem yazmışım oraya. Sanıyorum ismi cismi sempatik gelmiş yoksa dinlediğimi sanmıyorum^^ Tabi yıllar içinde gerçek karakterimi Britlikte bulmuşum^^ Oasis, Muse, Blur hemen sıyrılıyor aradan ve hala dinlerken neşe veriyorlar bana. Tabi herhangi bir müzik kültürü oturmadığından Ayna ve Şebnem Ferah bazen aynı sayfada yer buluyorlar kendilerine. Tabi bu dönem bir akım vardı. Kadıköy etkisi Ak-mar modası Hard-rock veyahut Metal. Tabi ben şeklen bu akıma uyamasam da bir şekilde benim zihnime sirayet etmişler. Neyse o gün o geceyi Muse - Absolution albümü ile noktalayıp yeni bir güne cidden o eski günlerin huzuru ve mutluluğu ve hatta o günlerin dertleriyle uyandım "anne siyah tshirtüm nerdeeee?" ^^

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat