Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2016, 09:37   #19
Disconnected
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Askerler: "Biz tatbikat zannediyorduk"

BeLa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kafası kesildiği iddia edilen askerin 2006da kaza sonucu bu hale geldiğine dair haberler var fotoları ile birlikte, sosyal medya çöplük gibi, erdoğan'ın canlı yayına bağlandıktan sonra almanyaya kaçtığı iddia edildi. Atatürk havalimanina iniş yapıp tekrar havalanip kaçtığı haberleri çıktı falan filan. Aslı astarı olmayan tonlarca haber ve fotoğraf var.Ha böyle vahşice bir tavır sergileyecek ruh hastaları yok mudur? veya bu ortamdan faydalanmak isteyen alçaklar? İllaki vardır ama etrafında bir sürü sağduyulu vatandaşla birlikte, bu kadar ileri gidilecegine buna izin vereceklerine inanmıyorum ben. Umarım gerçekten de 2006ya ait bir fotodur. Emin olamiyorsun o kadar kirli çünkü.

Kafa kesme olayi dogru degilse ki insallah dogru degildir. Bu kadar korku, panik, öfke halinde yinede ucuz atlatıldı bence, daha kötü şeylerde olabilirdi karşılıklı. Halkın rutbesiz askerle alip veremedigi bisey yok keza erlerinde öyle. Zaten çocukların dünyadan haberi yok. Nerden olsun? Çocuklar kendilerini öylece ateşe atan o ******** rutbelilere isyan ediyordu. 'O başımızdakiler var ya o başımızdakiler' diye. Çok üzüldüm erlerin o haline, maruz kaldıkları muameleye. Tek bir kötü sözü haketmiyorlar. Bu çocukların 3,4 saat içinde bütün hayatını mahvedip, vatan hainliğine götürebilecek kadar gözü dönmüş o alçaklardan misliyle intikam alınmalı. Kat be kat daha ağır fiziki ve psikolojik ceza almaları gerek.

Allah büyük.

Bahsettiğin görseli biliyorum, CNNTÜRK sitesinin görseliydi.
Körü körüne inanmak yerine girip araştırdım. Belirtilen tarihteki o haberin herhangi bir GÖRSEL'inin olmadığını gördüm. CNNTÜRK Logolu bir görüntü mevcut sadece. İlk baş bilgisayardan kaynaklı sandım ancak bir çok makineden ve mobilden denedikten sonra olayın tamamen uydurma ve basit bir paint çalışmasıyla düzmece olduğunu gördüm. Manipüle etmeye çalıştıklarını anladım. Bakınız ; [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ayrıca 2 askerimizin boğazı kesildi/1 diğerinin de görseli mevcut.
4 Asker köprüden aşağı atıldı (1 tanesinin görüntüsü mevcut) ..
Değişik illerde ise 1 Astsubay 2 Uzman çavuş linç edilerek Allahu Ekber nidalarıyla öldürüldü. (Görüntüleri mevcut)

Dipçe : Görüntülerin videolarıda mevcut. İstenilmesi haline sunabilirim. Burdan paylaşamam ama özel mesajla link vererek yardımcı olabilirim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet