Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2016, 09:42   #20
BuYuCu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Askerler: "Biz tatbikat zannediyorduk"

Şimdi İçimızde askerlik yapmayan yok sanırım ( bayanlar harıc Askerde size derler Git ızmarit topla git nöbet tut veya 100 tane mekık veya şinav cek . Bunları yaparsan Ödül alirsin yapmazsan Askerı cezaevınde emre ıtaatsızlıkden ceza alip askerliğinın süresi uzar.

Şimdı bu er yada erbaslar Yapsalar vatan haını yapmasalar Vatan haını yazık gunahtır bu cocuklara 12 eylul ıhtılanınde Polıs kotu idi Şimdı askerı Kotuluyorlar. Ne gunahları var Onları Fakır olmakmı yada 18.mılyarları olmadığindan mı sucluyoruz bu ınsanları .Askerde bır arkadasımızın dediği gıbı Emir Demiri Keser Şimdı Güzel bır oyun Oynandı . Asker & polıs karsı karsıya geldı. Kısaca plan işlıyor takır takır Ordunun İçi Bosaltıldı . Baskanlık sistemı Icın En az 2 yada 3 ay sonra Referandum var . %70 ile baskanlık kabul edılecek . Gözünaydın vatanseverler . Keske Bu davranısını Ankarada`kı patlamada sokaklara sılah sopalarla cıkıp Gosderseydınız. Keske O askerlerın yerıne Doğüda sız Pkk ıle savassaydınız . Vatanseversınız ya Pkk`li Haınlere Haburda Konser verırsınız Davul calarsınız 20 Yasındaki Anadolu Garıbanı Kemerle Döversınız. Bumu Sizin vatanseverliğiniz İstanbul dakı Patlamada evınızden dısarı cıkamadınız. İnternet Üzerinden Sosyal medyaya ulasamadınız . O zaman Sizin Demokrası dediğiniz Şey Neredeydı. Neden sokaklara İnmediniz . Böyle Vatanseverlik olmaz. Böyle demokrasi hıc olmaz . Sizler demokrasiyi kendınıze Gore Yontmağin .Gecmısde Ergenekonda poyrazkoy de bomba bulunmusdu. Ne oldu Nerede O bombalar Yalan oldu. Dönemin Meclis Baskanı Bülent Arınc`a Suıkast yapılacakdı.Neymıs adamlar yakalanınca Not kağidinı yutmuslar. Ikı Kelıme Adresi aklında tutamayan kısı/ler meclis baskanına suıkast yapacak. Kabatas`da Türbanlı bayana saldırı oldu dediniz Hem emnıyet hemde diğer resmı kaynaklar goruntu ve kayıtlarla olayı yalanladı. Sonra Çıktı Tayyip erdoğan Acıklama yapıyor. Beni Kandırdılar. Bizi Kullandılar dedi. Şimdide sizi yıne kandırıyorlar. Ordunun İçi bosaltılıyor . Umarım Burada Askere veya Polıse atan arkadaslar Utanıp Onların Yerıne Gabar`da Cudi` de Hakkari`de Pkk ve Onların yandaslarıyla savasırsınız. İşte Ben o Zaman Size Vataneversınız derım. Oyle olmaz kısı Bası 100`lira alip sabahlara kadar Bayrak sallamakla vatanseverlik olmaz.

Son olarak Teşekkürler Türkiye, Çok güzel dövdünüz. Ağrıdan sızıdan uyuyamıyoruz. Teşekkürler milletim, çok güzel tükürdünüz yüzümüze. Sopalarınız izler bıraktı vücudumuzda. Beddualarınızı eksik etmediniz üzerimizde , teşekkürler. İçimizde çok derin bir hüzün ve acı bıraktınız Teşekkürler. Emir verilir,emre uymazsak "Emre itaatsizlik" ten ailemize kavuşmamız engellenir ve askerliğimiz uzatılır. Emir verilir, dağda peşmerge avlayıp kahraman oluruz. Ölürsek şehit. Emir verilir, yerine getirilir ve "Vatan Haini!" ilan ediliriz. Hakkım varsa, bu millete tek bir zerresini bile Helal Etmiyorum!
Türk Askeri

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet