Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Temmuz 2016, 00:02   #9
Noyan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: kişiselli sayfam | sen kim köpeksin bi kere? (ultra yovun çamaşır suyu içerir)

Ulan, içeriği ne olursa olsun, bir gün kendi başıma bir sayfa açacağım aklımın ucundan geçmezdi. Hele de hocu bu işin içinde yoksa. Olsun, hocunun ruhu yeter. Ruhun burda hocu. Forum günlüklerinden nefret ettiğim için, günlük amacı taşıyan bir konu olmadığı için serbest bölüme açmıştım ama iç mihraklar konuyu günlüklerin olduğu kısma taşımış. Bu benim gibi bir adama yapılır mı be? Yine Yosun'un işidir bu, ben söyliyim bak. İç mihrakların oyunu işte. Şakası bir yana şu konuyu başka bir yere taşıyın kardeşler, mümkün müdür? Ne o öyle günlük münlük?

Şimdi, eskilere gittim az önce. Edi ile Büdü'yü hatırlar mısınız? Böyle dostluklara sahip olamadık.

Peki ya Eleman'ın Burcu'ya olan aşkı gibisine sahip olamayıp yıllarca kıskanmadık mı? Triplere girmedik mi oğlum konuşsana?

Bırakın Deliyürek, Kurtlar Vadisi ayaklarını beyler. Bizim ilk özendiğimiz mafyalar bunlardı.

Mesela Power Rangers'i kaçırmazdık. Green rangersın mızıkası için annemi delirttiğim günler olmuştu. Vay be.

Baskın yaptığımız erik ağaçlarının antrenmanını evvela evde yapanlardık biz.

Devamı gelecek... (bunun ingilizcesi neydi ya?)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet