Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Ağustos 2016, 07:37   #5
Julide
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kadınların yaşa göre ideal erkek kriterleri

Benim ideal erkegimin kriterlerine gelecek olursak... mesela zeka kupu olsun benim ideal erkegim.. 18 aylikken mama paketinin markasini okuyunca annesi kapip iq testine goturmus olsun, sonuc 185 ciksin... izafiyet teorisini yalamis yutmus olsun, teklemeden fibonacci sayisi diyebilsin... ben gozlerimi kirpistirarak "bu quantum fizigi de ne sweetheart?" diye sorayim, o da anlayisla gulumsesin ve "quantum fizigini anlayamazsin tatlim, ona sadece alisabilirsin" desin...

Sonra cok cekici olsun. Bebek yuz olmasin ama, hatta boyle yuzunde yara izi filan olsun... herkesler ondan elektrik alsin... genis omuzlari olsun... gozlerini kisarak baksin,miyop olsun... gulerken disleri isildasin, dis ipi kullansin... bos vakitlerinde dagdaki evinde odun kestigi icin kol kasi yapmis olsun... tek kasini kaldirabilirsin... hic dinlenmeden 2 kilometre yuzsun, bi de geri donsun....

Sonra, sonra cok basarili bir is hayatina yeni nokta koymus olsun hayatimin erkegi, hedefledigi yuz milyon dolari sekiz sirketinden gecen sene itibari ile yapmis olsun, sirketleri satsin, ciftlik alsin... simdi sabahlari ata biniyor, ogleden sonralari ikinci kitabini yaziyor olsun.(yirmidokuz baski yapan ilk kitabini gecen sene yazmisti, gelirini de somali`deki ac cocuklara bagislamisti)...

Sonra, sonra kadin ruhundan anlasin benim askim... sabahlari portakal suyunun yanina papatya koyup servis yapsin, sevgililer gununde karin ustune gullerle "seni seviyorum" yazsin, birinci "s" deki gulun yapraklari zumrutten, ikinci "s" yakuttan olsun... geceleri uyumasin ben uyurken beni seyretsin...

Sonra, sonra cok guclu ve hizli olsun benim biricik sevgilim... akan musluktu,titreyen ampuldu, elinden kurtulmasin, bilgisayari formatlasin, hatta hazir eline almisken format gerektirmeyen cokmeyen yeni bir isletim sistemi yazsin...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet