Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ağustos 2016, 18:54   #1
Ebru
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cihan Ercan Kimdir?

Cihan Ercan Kimdir?

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

FOX TV'de yaz dizileri arasında yer alacak olan ve Haziran ayında başlaması beklenen No:309 adlı televizyon dizisi komedi ağırlıklı bir dizi olarak fragmanı ile kendini tanıttı. Eğlenceli ve komik olması dizinin yaz boyunca dizi severlerin keyif alacağını gösteriyor. Dizinin oyuncuları arasında yer alan Cihan Ercan dizi de Erol Sarıhan karakteri ile rol alıyor. Cihan Ercan kimdir, kaç yılında doğmuştur, nerelidir, yaşı kaçtır, burcu nedir, eğitimi nedir, rol aldığı filmler, tiyatro oyunları ve diziler hangileridir?

Cihan Ercan hayatı ve hakkında

Cihan Ercan 25 Mayıs 1984 Ankara doğumludur. Metin yazarlığı, seslendirme sanatçılığı, sporcu ve oyuncu olan Cihan Ercan aslen Adanalı bir aileden gelmektedir. Ankara Üniversitesi'nden 4 yıllık tiyatro eğitimi alan Cihan Ercan lisanslı olarak Eskrim ve hentbol oynamış; daha sonrasında oyunculuğa merak sararak sporu bırakmıştır. Leyla ile Mecnun dizisiyle geniş kitlelerce tanınmış olan Cihan Ercan daha sonrasında Bende Özledim dizisinde rol almıştır. 32 yaşında olan Cihan Ercan ikizler burcudur.

Cihan Ercan'ın rol aldığı filmler ve diziler; Ah şu çocuklar, Komşu köyün delisi, Suç Dosyası, Leyla ile Mecnun, Bir ömür yetmez, Erkek tarafı testosteron, Deliha, ben de özledim, Bana masal anlatma, Kaçma birader ve Karabela.

Cihan Ercan’ın oynadığı tiyatro oyunları; Bir karşılaşma bir nedir, Çıkış yok land Cumhuriyeti, Belgelerle Kurtuluş Savaşı, Akıllı daha akıllı daha daha akıllı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet