Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Eylül 2016, 14:43   #1
Ebru
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Serdar Özer Kimdir, Biyografisi

Serdar Özer Kimdir ?

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

1980 İstanbul doğumlu olan Serdar Özer Girne Amerikan Üniversitesinde Turizm Otelcilik okumuştur. Ardından Beykent Üniversitesi İşletme Bölümünü de bitiren Serdar Özer, oyunculuk kariyerine 2003 yılında yayınlanan Hekimoğlu adlı dizi ile başlamıştır.

Ardından Küçük Kadınlar isimli dizide canlandırdığı Barış karakteri ile oyunculuk anlamında yükselişe geçen Serdar Özer, İpsiz Recep, Ay Tutulması gibi dizilerde de ekran karşısına geçmiştir.

Osmanlı’da Derin Devlet dizisinde Sultan I. Mahmut'u canlandıran Serdar Özer, Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizide canlandırdığı Maksut karakteri ile de beğeni toplamıştır.

Serdar Özer şimdilerde ise Fox TV 'de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Engin karakteri ile ekranlardadır.

Adı Soyadı:
Serdar Özer
Yaşı:
36 (21 Ocak 1980)
Mesleği:
Oyuncu
Eğitim:
Girne Amerikan Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü / Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü
Saç Rengi:
Siyah
Göz Rengi:
Kahverengi
Burcu:
Oğlak
M.Durum:
Evli

Yer Aldığı Projeler
Bana Sevmeyi Anlat - Engin
Kaderimin Yazıldığı Gün - Maksut
Emret Komutanım: Yeniden - Üsteğmen Serdar Aslan