Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ekim 2016, 14:29   #507
Rakun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Add-on ve snippet(parça) kod istekleri buraya

KuL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Selamun Aleykum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ,

bahs etdigin olayda Memo göndermesi basitde. Ama hatirladigim kadariyla MAIL olayi biraz sorunluydu, bir kac kere galiba paylasildi ama emin degilim. Daha sonra Mail Protokollerindemiydi neyse sorun oluyor diye, ve hotmail birseyler yapiyor diye güvenilir bir sistem degildi. Yani halen aynimi bilmiyorum, cünki düsünsene her mesaj oldugunda mircin hotmaile girip, yada diger mail sistemine ordan sana mail aticak. Bunun yerine modul gibi birsey varmi bilmiyorum ama belki vardir, o tarz ara derim.

Aleyküm Selam ; @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ya aslında tam olarak öyle değil, hani memoları maile yönlendiriyoruz ya, yani memolardan haberdar olabiliyoruz mail ile. memoyu maile forward etme diyeyim kısaca.

Misal #aaa kanalında Op ya da Soplarım ben online değil iken bir sorun yaşandığında !bilgi ya da benzer bir komut ile bana mesaj (memo) bırakıcak, gelen memonun haberi de forward olayı gibi mailime düşecek gibi düşün.

İlla mail olacak diye bir şey yok, !bilgi ya da benzer bir komut ile kullandığında önüne bir mesaj penceresi açılıp bana memo olarakta göndermesi yeterli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet