Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Kasım 2016, 12:28   #8
Set
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ajan v5 (Plus) - Tanitim

GhostLy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
set başarılar v5
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
v6 yolundasındır eminim

Aslında v6 çıkartmış bazı arkadaşlar ben kendim olarak geleneği bozmadım v5 güncellemesi yaptım, seneler gelir geçer v6 güncellemesi ne zaman gelir bilmiyorum bende

SeckiN Nickli Üyeden Alıntı
Emeğine sağlık sinan. Yakında v10 versiyonunu sürerler piyasaya (=

Eyw seçkin, surebilirler sorun yok v10 vs ben anca saygı duyarım inş daha iyisini yaparlar

dabanonline Nickli Üyeden Alıntı
slm set usta banada bi bot verde hayrına sunucumu korusun

Normalde botu dağıtımiyorum ama kendi makınamda suan 20 sunucuda kurulu herhangi birşey talep etmeden , ne şekil düşünürsün bilemem ama yardımcı olurum gelirsen tanıtım sunucusuna.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet