Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Kasım 2016, 04:52   #522
Rakun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Add-on ve snippet(parça) kod istekleri buraya

aLone Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
!bilgiekle ahmet mehmetle tartısıyor yazısı kanala yansımasın demıssın yanlıs anlamadıysam,
Bu sebeble botun özelinden bu tarz durumları yazmak daha uygun geldi bana,
En azından şikayet ve heber verme olayını iletiyi yazan ve okuyandan baskası göremez..
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:?: { if ($regex($1,/^[!.]b[iı]lg[iı]ekle$/Si)) { if (!$2) { msg $nick hatalı kullanım mesaj giriniz, kullanım; !bilgiekle mesajınız. | return } if ($nick ison #kanalismi) { .write memolist.txt $nick Mesajı: $2- ms send seninnickin Notunuz var: $nick Mesajı: $2- ms send birbaskanick Notunuz var: $nick Mesajı: $2- | .msg $nick - $nick Notunuz Gönderilmistir.. } else { .msg $nick #kanalismi kanalında olmadığınız için komut kullanamıyorsunuz. } } if ($regex($1,/^[!.]b[iı]lg[iı]l[iı]st$/Si)) { if !$istok(seninnickinburaya,$nick,32) { .msg $nick Bu komutu kullanmaya yetkili degilsiniz | return } if ($nick ison #kanalismi) { mlistesi } else { .msg $nick #kanalismi kanalında olmadığınız için komut kullanamıyorsunuz. } } if ($regex($1,/^[!.]b[iı]lg[iı]s[iı]l$/Si)) { if !$istok(seninnickinburaya,$nick,32) { .msg $nick Bu komutu kullanmaya yetkili degilsiniz | return } if ($nick ison #kanalismi) { .msg $nick - $nick memo mesaj listesi Silindi.. | .remove memolist.txt } else { .msg $nick #kanalismi kanalında olmadığınız için komut kullanamıyorsunuz. } } } alias mlistesi { var %:aLn = 1,%:aLns = $lines(memolist.txt) | while %:aLn <= %:aLns { .msg $nick $read(memolist.txt,%:aLn) | inc %:aLn } }

!Bilgiekle mesajınız...
!Bilgilist
!Bilgisil
Botun özeline yazcaksınız komutları..
kırmızı ile belirttigim yerlerinick/kanaldüzenlersiniz.
deneme vaktim olmadı bir hata olursa bildir düzeltiriz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ; biraz geç döndüm cevap olarak kusura bakma. Şehir dışındaydım, anca deneme fırsatım oldu. Çok teşekkür ederim, gayet sorunsuz ve tam istediğim gibi çalışmakta. Ellerine ve emeğine sağlık.

Yarın sakin kafa ile bot'a yeni bir kod eklemeyi düşünüyorum. O'nun içinde tekrardan senden yardım isteyebilir miyim ?

Yeni bir özellik daha katma düşüncem var.

Şimdiden tekrar teşekkür ederim. Emeğine sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet