Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Kasım 2016, 19:20   #7
dreamy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Marmaris'te Sokak Kedisine Tecavüz Edildi

başka Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu mumkun degil. Yani cok cok dusuk bir ihtimal. Bir kedinin cani yandiginda cikardigi ses hic hafife alinmamali. Ayrica kediler can havliyle mucadele ettiginde yakip yikar ortalığı. Kediye tecavuz edildiginde kedi ciglik atiyorsa duyulmamasina imkan yok. Bunun yani sira o kediye boyle bir sey yapilmasi icin kedinin hareketsiz kalmasi gerekir. Yaratilislarinda yok bu. Herifin pipisini veya neresi denk gelirse parca pincik eder. Oyle kucuk gorundugune bakilmasin, cok gucludur kediler. Benim mantigim almiyor kediye tecavuzu.

Neden mümkün degil anlayamadim? Damacana, köpek, ördek, tavuk, esek, kücük cocuklar vs tecavuz eden insanlar varken bence kediye de tecavuz edilmesi mümkün malesef. Evet bende kedi besliyorum ve bir pitbull gucunde tepki gosterebiliyorlar ancak kediye tecavuz edecek kadar gozu donmus bir insan o hayvana tecavuz edebilmek icin her yolu dener.

Artik bu tür insanlar icin sapık, hayvan vs demek istemiyorum. Allah hepinizin belasini versin bu tur haberleri okuyunca tuylerim urperiyor.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat