Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Kasım 2016, 21:25   #1
Girdap
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Unuttum Diyebilmek Magfirettir.

MakaLenin Konusunu Unutunca Bu Konu Geldi Aklıma.Meğerse,Aklıma Gelen Şey Unuttuğum Şey imiş.Yani Unuttum Sandığım Şey,Hep Aklımda Olanmış

ßU Kelimeyi Söylemek VE yaşamak, Söyliyen Kişi İçin Çok basit Olsa da , Karşıdaki Kişi için kabul edilmesi ve İnanması çok zordur.

Nelere Unuttum Demedik ki..Uğruna Canımı Veririm Didiklerimizi mi Sayayım,Acısında,Sıkıntısında Yanında olduklarımızı mı ? Niceler Geldi Geçti Ömrümüzden.Bir Kısmına Unuttuklarım Dediklerimiz Diye Sayfa Bile Açtık Değil mi? Sahi Biz Bu Kelimeyi Neden Kullanmak Zorundayız.
Sorularla BaşLadıqım Bu Yazıya Bıraz Detay Getirmek İstiyorum.Eğer ki Bize Acı VerenSe Unuttum Dediğimiz Kişi,Hatırlamak İstemediğimizdendir.Yoksa Gerçekten unutmuş Değiliz Dimi.Bir Yerde Acısı Duranın Adıdır Aslında Unutulan.Biz İstemesekte Bazen Kendini Hatırlatıyor. Peki Hep Suçlu Olanlar mı Unutuluyor ? Tabiiki Hayır.’’Unuttum’’ DiyenLerle Beraber ‘’Unutuldum’’ diyenLerde Hiçte Az Değildir.
Hislerimizi Paylaştığımız BiriyLe,Gün Olur Sebebini Bilmediğimiz durumdan Dolayı Ayrılabiliriz.Aradan Zaman Gecer.NedenSiz tek Edilenin İçinde Hep Acaba Unutmuşmudur Sorusu bır Kurt Gibi Kemirir İçini.O kadar Masumca Sevmişti Oyda.Terk Edildi diye Unutulmaya Mahkum Bırakılmıştı.Unutulan Haklı bile Olsa ve Giden Haksız Bile Olsa,Aslında Dönüşünü Hep Bekleyen ve Haksızlığına Göz yumup Onu Kabul Edecek Kişinin Hakkıdır Unuttum Demeyi.Çünkü Gerçekten Unuttum Demek ‘Hatalarını(bana Yaptıklarını)Unuttum Demeyi gerektiri.Hayat Böyle Olduqu ZAMAN güzelleşir.
keşKe hepimiz bu Anlattığım Tabire Göre Unutabilseydik Dimi. Hayatımızda Unuttum Diyebilmeyi Başarabilmek Nasip Olur Umarım (:

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet