Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Aralık 2016, 19:57   #1
Girdap
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Aşk = MutLuluk + Acı

Ne SözLer SöyLendi Aşkın Tarifini Yapmak İçin.Kimisi Mutluluk,Kimisi Acı Çekmek Diye Tarif Etti..Hatta Şarkılar BiLe Yazıldı.Yinede Kimse Memnun Olmadı Bu tarifLerden.
Belki Tarifini Yapmak İçin
Uğraşmak İstemicem Ama En Azından Bu CIkmazdan Kurtulmak İçin Bir Kaç Cümlem Olacaktır.
ÖnceLikLe Aşkı Kime Sormak Lazım Onu BelirliyeLim.Bir İlişkide İki taraf Vardır.Seven ve Sevilen. Sevilen olmassada Olur Ama seven Mutlaka OLMAK zorunda Değil mi ? O halde Aşkı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
evene Sormak Lazım mış.
Seven, Severken Acı Cekmeyi Göze alarak Sevmiştir Değil mi ? Yani HazırlıkLıdır Gelecek Sıkıntılara.Ama Ben bir çok Röprtajda Aşkı Yine Mutluluk ve Acı İbarelerını KullananLara RastLadım.tabi Bu RöportajLarda Konuşan Kişiler Gerçekten Sevmiş mi O Muamma.Nyse..
Çok Uzatmayı Sevmıyorum ben. Yinede Kendime Göre Kücücük Bir Tarif Yapmak istiyorum.Artık Değişken Olan Bu tarife En Uygun CümleLer Budur Benim için.
Aşk;Acı Çekerken Mutlu OLabilmeyi Başarmaktır..Biraz Karışık oldu Ama Bahsettiğimiz Kavram olan 'Aşk'ın Kendisi Karışık.

aŞK'ı Aşk Gibi Yaşayabilmek DileğiyLe (:

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet