Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Aralık 2016, 21:27   #3
BlackForce
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Samode ayarlarını kanala yansıtmak

aLone Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
gibi düşünürsek $1 değişen moda $chan kanala $nick de komut kullanan nick e denk gelır
Elinizdeki kodeyi paylaşırsanız bakarız

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:mode(rawmode):#: { if ($1 == +M) { msg $($kanalsop) 4 Mod değiştirildi; $chan kanalı 2 $nick tarafından 3 $1 moduna alınmıştır. | halt } }

Hocam mode yada rawmode ile zaten istediğimi çekebiliyorum, fakat /samode xx +m komutunu verdiğim zaman mesela *** irc.xxx.org mod değiştirdi: +m olduğu zaman çekemiyorum.

Örnek ;

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
[20:26] [20:26] <10KralBabav2> 4 Mod değiştirildi;  #blackking Kanalı 2 BlackForce  tarafından tekrar 3 -m  moduna alındı. [20:26] *** irc.xx.org mod değiştirdi:+m (görmedi) [20:29] *** BlackForce mod değiştirdi:-m [20:29] <10KralBabav2> 4 Mod değiştirildi;  #blackking Kanalı 2 BlackForce  tarafından tekrar 3 -m  moduna alındı. [20:29] *** irc.xx.org mod değiştirdi:+m (görmedi) [20:29] *** BlackForce mod değiştirdi:-m [20:29] <10KralBabav2> 4 Mod değiştirildi;  #blackking Kanalı 2 BlackForce  tarafından tekrar 3 -m  moduna alındı. [20:29] *** BlackForce mod değiştirdi:+m [20:29] <10KralBabav2> 4 Mod değiştirildi;  #blackking kanalı 2 BlackForce  tarafından 3 +m  moduna alınmıştır. (samode ile +m'ye aldım ve görmedi.)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet