Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Aralık 2016, 10:51   #1
Çevrimdışı
Dream
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Messenger, Yeni Kamera Fonksiyonu ile Artık Daha da Eğlenceli!
Facebook Messenger, yeni kamera fonksiyonu ile artık daha da eğlenceli! Facebook Messenger Yeni Kamera Fonksiyonu uygulamayı daha eğlenceli hale getirdi!


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Facebook Messenger Yeni Kamera Fonksiyonu uygulamayı daha eğlenceli hale getirdi!

Facebook Messenger, tam da yeni yıla yaklaştığımız bu günlerde yeni bir kamera fonksiyonu sunmaya başlayacağını duyurdu. Artık insanlar aile ve arkadaşlarıyla Messenger'da konuşurken özel efektler, üç boyutlu maskeler ve özgün çizimler kullanabilecekler.

Facebook Messenger, en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Messenger üzerinden her gün 2,5 milyar emoji, fotoğraf, video ve dahası gönderiliyor. Dünyanın gittikçe daha görsel olduğunu ve kameranın klavyenin yerini aldığını açıklayan Facebook Messenger, her geçen gün anıların daha da kolay ve hızlıca yakalanmasını sağladıklarını belirtti.

Facebook Messenger Yeni Kamera Fonksiyonu!

Anları gerçekleştikçe yakalamak ve paylaşmak daha da hızlı ve kolaydır. Messenger kamerasını, gelen kutusunun hemen arkasında yaşayan güçlü ve yeni bir araç olarak düşünün. Zaten bir görüşme yapmışsanız veya uygulamayı yeni açtıysanız. Deklanşör düğmesinin ortasında görüntüleneceksiniz. Tek dokunuşta resim çekiyor. Uzunca basarsanız da video kaydediyor.

Ayrıca, yeni sanat ve özel efektler bulmak için bir yer alıyor. Özellikle 3D maskeleri ve özel efektleri dikkat çekici!

Ve daha fazlası var! Messenger'a özgü, kısa mesajlarınızı daha da eğlenceli hale getirebileceğiniz bir yer haline geldi.

Kaynak: Facebooknews

 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet