Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Aralık 2016, 08:57   #22
Hazan55
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: UnreaIRCd 4 Kurulumu (Oto-bash)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam unreal otokurları daha geniş ne zman paylaşırsın aradım forumda bulamadım sitene girdim senin orada herşey yazıyo ama unreali servisleri eggdropları oto kuran bi kod paylaştınızmı ?

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:53 -->-> Daha önceki mesaj 06:41 --

BehroozWolf Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Aklıma tek bir şey geliyor ben kodları 32 bit bir işletim sisteminde işledim. Senin 64 ise, bir hata verme olasılığı var. Eğer root erişimin var ise; glibc.i686 paketini yüklüyerek o sorunu çözebilirsin. Benim aklıma gelen bu eğer halen çözülmez ise, ben girip bizzat bakarım.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocamın dediği gibi glibc.i686 paketini yükledim kurulum başladı şuan için sıkıntı yok. Root erişimi olan arkadaşlar aşağıdaki kodu girerek sorunu çözebilir.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
yum install glibc.i686

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:57 -->-> Daha önceki mesaj 06:53 --

UnrealIRCd 4-0.9 kurulup calistirilmistir. Unreal 4 ile birlikte kurulan moduller;
nocaps, noamsg, hideserver, m_ircops, antirandom, nocodes, privdeaf, textban

Kurulum suresi: 356 saniye

Written by BehroozWolf < [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] >

Kurulum gerçekleşti. Teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet