Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ocak 2017, 15:07   #20
CoCoRiCo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: SaLdiri oLayi

polemiklere girmeden birşeyler paylaşmak epey zor olmuş.. sidiklerin yarışmasına ve
didişmeye gerek yok bence..
mesele yazılım ise imkansız yoktur..
mesele kişiler ise de adı geçen arkadaşımda hiç egoya rastlamadım..
ama şimdilerde beyni küçük ama dili büyük çok kişi türemiş onlarda aklını ermediğini
fark edince erenlere de yafta yapıştırmaya başlamış.. neyse kızmıyorum cahillikten diyorum..
fazla uzatmadan anlatıyorum..

eğer elinizde sabit özellikler taşıyan ancak kendi içinde çeşitli farklılıkları olan bir cümle
kalıbı söz varsa çoğunluk (benzerlikleri) olan referans alınır ki o da şöyle olur..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kodu da şudur entegre edersiniz artık. edemezseniz yine yardım isteyin..
/smilar
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias smilar { var %a ewfuog Slm nasılsın naber iyimisin ouvy nasil gidiyor hersey yolundami kzgneim var %b fibfhss Slm nasılsın naber iyimisin jhkl nasil gibiyor hersey yolundami rujhyca var %i 1 while %i <= $gettok(%a,0,32) { if $gettok(%a,%i,32) != $gettok(%b,%i,32) { inc %y | echo 13 ! %i $v1 - $v2 } if $gettok(%a,%i,32) == $gettok(%b,%i,32) { echo 4 = %i $v1 %f = $addtok(%f,$v1,32) inc %x } inc %i } echo 3 :Filtre Regex: $regsubex(%f,/\s+/ig,\t\s) echo 3 :Filtre Wildcard: $+(*,$replace(%f,$chr(32),*),*) echo 2 :Eslesme: %x / $gettok(%b,0,32) echo 12 :Oransal%: $int($calc(%x *100 / $gettok(%b,0,32))) echo 5 : %a echo 4 : %b unset %x %y %f }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet