Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2017, 16:26   #25
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: PROXY/TOR/BOTNET Saldirilarina bu sefer SON!!

Ben emegine kesinlikle hakaret etmedim ve tebrik ettim mesajımda elbete emeğine dicek birşey yok sonucta yapmışsın bir şey kalkıpta bunu kötüleyeçek değilim

cashmare Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sen konuyu ve olayı hiç anlamamışsın be dostum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ben Güvenlik derken Banladıgınız kişi bir daha sitenize giremiycek siz açmadan diye bir konu yazmadım ki. sen nasıl böyle düşüncelere dalıp gidiyorsun. yada okuduğun bişeyi neresinden ve/veya nerenden anlıyorsun dostum.

ha mobil veri aç kapa yaparım diyosan. onun içinde yazmış oldugum bi güvenlik uygulaması var tam sana göre. de bu konuda degil.

web e neden kurdun diyorsun.

srcmaster in yapmıs oldugu auth_java modülünde açık oldugunu önceki yorumlarda yazmıştım. bende sen bi konuıyu bütünüyle bi tekrardan oku istersen.

Sistem zaten saldırı anında 10-15dklıgına devreye giriyor. u süre zarfında da. kanallarınızda bi sürü botun hepsi bi anda küfür yagdırmasını izlemesindense değerli ve kıymetli userlerinizin böylesi bi 10 sn lik güvenlik kodunu girip sitenize giriş yapması daha uygun olur diye düşünüyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet