Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ocak 2017, 13:06   #6
zetty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: adobe portları yasakladı LightIRC cözümü kesin

Eğer ConferenceRoom bölümüne baksaydın aynı problem için konu açıldığını görürdün. Çünkü problem sadece lightIRC ile ilgili olmadığı için konuyu ConferenceRoom bölümüne açtığımı belirtip çözümün config.js ayarlarındaki port numarasının 7000 olarak değiştirilmesi gerektiğini söyleyip burada daha basit ve farklı bir öneride bulundum. Burada konu, önce ben açtım sen açtın muhabbeti değil, böyle boş, ucuz polemiklerede girmem.

alphae Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Nedense sorunu cözünce nasıl yapılcagını anlatınca birileri çıkıp anlatmıştım söylemiştim şöyle yap böyle yap qwebirc aynısı yaşandı a.z kurulumunu anlatım bazı arkadaşlar kesin kurulum diye başlık açıyor yahu
neden olan birşeyi cözüm bulunmuş birşey üzerinde duruyorsunuz ki.

Bunlarla ugrasmak yerine yeni şeyler bulmak gerekmez mi.

bir kac gun önce konuyu nerde açtınız ? sorun cözülmüş paylaşılmış nasıl yapılcagı anlatılmış
ilk gün sorunu fark ettim araştırdım ve sonucu paylaştım bir kac gün önce nasıl paylaştın adobe yasaklamadan öncemi paylaştın ?

adobenin yasaklamasından 24 saat geçmeden ben mail attım aplet ekibine araştırıyoruz dediler ve sonucu paylaştılar

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet