Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ocak 2017, 18:41   #9
BehroozWolf
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: adobe portları yasakladı LightIRC cözümü kesin

zetty Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ConferenceRoom'un kendisine ait Flash Chat uygulaması var, bu sorun sadece lightIRC ile ilgili değil, bütün flash chat uygulamalarını kapsadığı için ve bir webmaster.com çalışanı olarak ilk CR kullanıcılarını bu durumdan haberdar ettim. (Ayrıca lightIRC içinde nasıl yapılacağını anlattım)

Ben burada lightIRC için nasıl yapılacağını ek olarak daha basit ve farklı bir şekilde yöntem olarak belirttim. konu sadece lightIRC veya ConferenceRoom konusu değil, bütün flash chat portları ile ilgili alakalı, bizzat Adobe Flash'ın kendi resmi forum sitesinde ilk olarak bu duyuru yapıldı ve akabinde lightIRC'ın kendi resmi sitesi.

Bizede burada Türk kullanıcılarına bunu duyurmak düşer değil mi? Burada maksat önce konuyu ben açtım, sen kopyaladın yapıştırdın meselesi değil, böyle direkt olarak birşeyi araştırmadan da kendini hemen tartışmanın içine atma, forumu lüzumsuzca meşgul etmeyelim.

2017 yılının sonlarına ve 2018 yılının başlarına flash'i tamamen bitirecekler. Hazırlık bunlar hep html5 için :-)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet