Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2017, 01:02   #14
ZaLim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Zurna.NET / #Help Founder Değişikliği

Environment Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Teşekkürler , Bu sefer TÜRKİYE'nin en sağlam Help kadrosu kurulacaktir.. Neden mi? Kadromuzda Efsane isimler bulunacak.. ilk Olarak MT'te Yıllarca Helpmaster olarak hizmet veren Malthus hakan ile başladık.. Kernel32 Aeb Stonecypher GNU Silencer ve Mohikan gelicek , izlemede kalin..

Suanda kadromuzda yıllarca help departmanlarina görev vermis isimler mevcut..

Shadow , Network , Unhappy , GNU , Siyahinci ve dahasi..

Ben Kimmiyim ; Prizma , e-kolay , Superonline , ttNET , TekLAN , Chat.Com.Tr Master , Adim Doğan 8 Yıl aradan sonra tekrar Help'i Devraldim.. Hakkımızda Hayırlısı..

Hayırlı olsun adına sevindim adaş. Benim için #Help bir sunucunun temel birimidir ve öylede olmalıdır.. Iddalısın bu konuda cümleye başlama şeklinden onu anladım ama usta gelecekleri işin içine katmadan önce elinde var olan ekiple neler geliştirebilir, neler yapabilirim desen daha iyi olurdu. Lafımı kötü algılamanı istemem ama gelecek olan gelmediği sürece hep gelecektir.. Umarım Zurna.Net #Help Founderi olarak kalıcı olursun ve umarım Zurna.Net bir daha başka sunucularla birleşme yoluna gitmezde kendi yolunda ilerlemeye, kendini geliştirmeye devam eder..

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

вüℓвüℓℓεя çσк үαη∂ı, güℓℓεя∂ε үαηsıη...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet