Konu: O'na de ki;
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Şubat 2017, 05:29   #1035
Scarlett
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: O'na de ki;

Canimin ici cok sevdigim kaplumbagam, buraya ilk geldigimde seni aldigim zaman bozuk para buyuklugundeydin, simdi kafam kadar oldun. Vakti zamanin birinde sana isim vermistim simdi adin neydi unuttum. Hic bir zaman yemek ayirmadin. Zaten ne bulduysan yedin. Bana Hayatta kalma cabasini ve sabirli davranmasini ogrettigin icin sana tesekkur ediyorum.

Ayrica Masa agirligi olarak kullandigim taslar. Sizleri dogup buyudugunuz ve yedi milyon yildir yasadiginiz sahillerden, daglardan ve denizlerden alikoydugum icin ozur diliyorum.
Size yasattigim bu kole hayatina ragmen, pencerem acikken olusan firtinalardan kagitlarimin ucusup dagilmalarini, coban kopeklerinin suruleri bir arada tutmak icin gosterdigi titizlikle engellediginiz icin sizlere tesekkur ediyorum.

Sevgili asansorum. Geldigimden beri beni asagi yukari desteklemek yerine basamaklardaki savasimda yalniz birakmana ve hicbir zaman calismayip kirkiki tane merdivenle savasmami saglamana ragmen yine de senin gibi bir muttefikim oldugu icin cok sansliyim. hergun yaptigim bedava step icin Tesekkur ediyorum.

Sevgili telefonum tam dunyayla en baglantimin olmasi gerektigi zamanlarda biten sarjina ve ustune ustluk tekrar sarj etmek gibi bir sorunun olmasina ragmen yine de el ustunde tuttugum benim antika edevatim. ilk firsatta canina okuyacagim bunu boyle bil.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat