Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2017, 10:52   #13
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Referandumda Kullanacağı Oyu Açıklayan İrfan Değirmenci Kanal D'den Kovuldu

Peki ben sana bir soru sormak istiyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Bu yerel veya genel seçim mi . Evet dedigimiz ne tarafi desteklemis oluyoruz, hayir dedigimizde ne tarafi desteklemis oluyoruz. Ben parti zihniyeti ile veya televizyonda "evet verin hayir verin" e bakipta hayir demiyecem. Anayasa paketi hosuma gitmedigini icin hayir diyecem. Hayir partimi seviyorum diye adamlarin yaptiklarini gormezden geliyoruz (ki bu bir yerel veya genel secim degil) , sen once bir seyi savunuyo isen savundugun kisilerinde ne yaptiklarini gormen lazim. Bunun en basinda Reis-i Cumhur geliyo. Onun partisi ile iligi kesilmeyecek , sanki basbakan gibi propaganda yapacak meydanlarda ( kim olursa olsun o koltukta kimse bunu yapamaz cumhurbaskani tarafsizdir) sorun olmuyor , vatandas dediginde isten at yok "yayincilik ilkesi" adi altinda adamin isine son ver. Bu "yancilik ilkesidir" yayincilik degil. Ha tabi onlarin dokunulmazligi var dimi yapabilir. Evet deseydi emin ol bu adam kovulmazdi. "Yayincilik ilkesi" faso fiso. Ilkeler godamanlar icin gecerli bir kanun maddesi degildir kanimca.. Tarafli olanlar bunu bir parti secimi gibi gorup veya partisine duskun vatandasin maddeleri goz ardi etmeksizin EVET demesidir. 7 haberleri vardi bir ara "UYAN TÜRKİYE" bildin mi. Bence maddelere bakip, daha sonra da elinmizi vicdanimiza koyup bir daha dusunmemiz gerekli. Saygilar benden sana.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat