Konu: Çözüldü Dj Saatleri
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2017, 23:33   #1
ZenqerDenq
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dj Saatleri

Başlıkta belirttiğim gibi dj saatlerini ekleye bileceğim düzenleye bileceğim veya sile bileceğim bir şey arıyorum sadece kendim tarafımdan düzenleye bileceğim lakin #dj kanalındaki yetkililerin !saatler komutu ile dj lere ait yayın programını göre bileceği bir sey arıyorum

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşım özelden bir kod yollamış lakin bende kendimce bir şeyler hazırlamayı başara bildim lazım olan olursa diyerekde paylaşıyorum

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
On 1:input:#dj:{ if ($1 == !yaz) { if !$2 { msg # Lütfen ekliyeceginiz Nick i belirtiniz. | return } if $read(dj.txt,w,$strip($2-)) { msg # Belirttiginiz Dj Ekli. | return } .write dj.txt $strip($2-) msg # [ $strip($2-) ] Dj Saati Eklenmişdir. } if ($1 == !sil) { if !$2 { msg # Lütfen sileceginiz Nick'i belirtiniz. | return } if $read(dj.txt,w,$strip($2-)) { .write $+(-dl,$readn) dj.txt | msg # [ $strip($2-) ] Nick listem'den silinmişdir. | return } else { msg # Belirttiginiz Nick listem'de bulunmamaktadır. | return } } if ($1 == !saatler) { if $lines(dj.txt) == 0 { msg # Dj listesinde kayıt bulunmamaktadır. | return } var %t = 1 | while %t <= $lines(dj.txt) { msg # 4 $+(%t,.) $read(dj.txt,%t) inc %t } } } on *:text:*:#dj:{ if ($1 == !saatler) { if $lines(dj.txt) == 0 { msg # Dj listesinde kayıt bulunmamaktadır. | return } var %t = 1 | while %t <= $lines(dj.txt) { msg # 4 $+(%t,.) $read(dj.txt,%t) inc %t } } }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat