Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Nisan 2017, 17:33   #9
Burce
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF Cok Bilmis 2017 >> Burce <<

PySSyCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu sozune bayiLdim Canim Benim..:-)
Kendini boyLe anLattigin icin Tşk ederim sana guzeL yurekLim..

Rica ederim sevgi kuşum.sana hep açığım

Rüzgar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatin neresindesin? Olduğun yerden memnun musun? Değil isen neden?
* Gece gece, soru sormak için geldim. Bu soruyu nereden buldum ya hu? bilemedim.
Velhasıl: çok bilme güzel bil.

Hayatın kıyısındayım, sevdiklerim karşı kıyıda. Olduğum yerden bazen memnun
bazen değilim... Nedeni; sevdiklerimin yanımda olmaması ve mesafeler. bazen istemsiz çirkinde
bilebiliyorum ama senin hatırına bunu esgeçebilirim

AftieL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neredeyse 2 senedir yokum hala birilerinin beni hatirladigini görmek güzel etiketi görünce sasirmadim değil �� bir soruda benden gelsin madem 2 sene önceki forumla şuanki forumu karsilastirmani istiyorm neler değişmiş neler degismemiş eskiden iyi anlastigin ama suan burada olmayan arkadaşların ve maziye dair birkaç komik anın olabilir çok bilmiş hanim ������

Eski arkadaşlıkları unutmamalı diyerek Tarkan'dan "unutmamalı" temalı şarkı eşliğinde sorularını cevaplayaym.. Yönetim şekli, yönetim kadrosu değişti ve foruma olan ilginin azaldığını gördüm. en azından eski isimleri nerdeyse hiç göremiyorum.. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]er, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]ia, Ashriel, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Envy, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bunlarn hepsini çok seviyor ve çok iyi anlaşıyorum ama hiçbiri şuan yoklar. komik anlar elbette olmuştur ama hatırlamıyorum çok hızlı geçiyor zaman ... son olarak öptüm*

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet