Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Nisan 2017, 01:39   #8
SeytaninOrkestrasi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: CHP'den 'mühürsüz zarf' tepkisi: YSK eliyle sahteciliğe izin

Yenildi derken? Kim yendi, kim kazandı peki? Bu Referandumun sonucunda EVET çıkması kime ne kazandırdı veya kazandıracak cidden çok merak ediyorum. Sırf RTE'yi Başkan olması için sorgusuz sualsiz herkes EVET dedi peki öldüğünde ne olacak? x kişi BAŞKAN olduğunda ülke menfaatlerine aykırı KHK'lar Bütçe dağıtımı v.b. şeyler yaptığında bu mekanizmaya kim dur diyecek? Mevcut seçim bir hukuksuzluk içerisinde yapıldı. Devletin imkan ve olanaklarını kullanarak mitingler düzenlemesi haksızlık iken bir de YSK 'nın mühürsüz oy pusulaları geçerli sayıldı. Mevcut yasayı tanımazken gelecek olan BAŞKAN'lık sisteminde yargı nasıl bağımsız olacak nasıl işleyecek? Anayasaya uymayacaksak yeni gelecek olan Anayasanın uygulanabilirliğine kimi nasıl ikna edebiliriz? Gün gelecek EVET diyenlerde RTE gibi kandırıldım, aldandım Tanrım beni affetsin diyeceksiniz EVET verdim diyemeyeceksiniz bile . O günlerin geleceğine inanıyorum. Şimdi idam sevdası başladı geçmişe dönük idam kararı çıkarılamaz ama olsun idam gelsin çünkü bundan sonrasında asılacak çok insan var. Zaman bize her şeyi gösterecek...
Saygılar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet