Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Nisan 2017, 00:21   #2
Scarlett
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Saatsiz Maarif Takvimi

17 Nisan -2017

Gunun kuru : 3,7004

Gunun kiyagi: komsuda pisen bizede dusen Paskalya coregi

Gunun sinir bozanlari: Hollanda' da yasayan fanatik Turk yurtdaslar (Amsterdam da yasayip Turkiye'ye niye bunu reva goruyorsunuz? a benim rasyonel akildan empatiden yoksun arabesk makyavelist gurbetci kardeslerim)

Gunun dersi: istanbul ikbaldir (yozgat blues)

Gunun kaybedeni : uzun vadede Turkiye kisa vadede "Uzun"

Gunun bebelere balonu: Oglan evet kiz hayir

Gunun icecegi: Nesquik tabisi.
iki yemek kasigi Nesquik'i bardaga bosaltiriz ancak kutunun agzi dar ve diktdortgen seklinde tasarlandigi icin icindeki yemek kasigini cikarttigimizda "poff" diye bir ses ile her yana sacilacak ve Ucusan Nesquik partikulleri bir volkandan puskuren kulleri andiracaktir ama korkmayin, hemen ardindan tezgaha firlayip havadaki Nesquikleri agizlari ile yakalayan karincalar antenleri araciligi ile arkadaslarina "kosun kosun rahmet yagiyor" mesaji ile ortaligi temizleyeceklerdir.

Gunun cocuk sarkisi: kucuk kiz kucuk kiz soyle bize nerdeydin? dun sabah bekledik oynamaya gelmedin Bilseniz halimi ahhh neler oldu (atiyorum tabi ) " aaah vah seni cok uzgun gorduk vah vah harap etme kendini"

Gunun manyagi: benim o "ilyada ve elma sekerleri" kivamindayim.

Gunun sevilesi insanlari: "Herkesler" bugun boyle (Hollanda haric sana cok gicik oldum Hollanda protesto edicegim kamasutra festivallerini)

Gunun onemi: Referendurum gundemi (Turkiye'nin tarihine taniklik ettik, yillar sonra belgesellerde bu donem anlatildiginda butun gercekler ortaya ciktiginda anlayacagiz herseyi tipki bundan oncekiler gibi.)

Gunun sitemi: Sut istiyorum diledigim kadar da dokebileyim.

Gunun sorusu: Sevgili okur ben cok kolay kandiriliyorum kirmizi sapkali kizdan halliceyim ve bunu yenemiyorum. Kim ne derse hemen inaniyorum inanmak istiyorum cunku . Olcek miyim ben? buyuyunce gececek mi ? yoksa hep boyle mi kalacagim?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet