Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Nisan 2017, 18:02   #4
Mylife
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: seslenme kodu

Fikret Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
çok teşekkür ederim Mecnun kardeşim.

on *:text:*:#:{
if ($me isin $1-) {
if (!$window @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]) window -en @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
echo -tm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] $chan - $nick - $1-
}
}

ben normal de bu kodu kullanıyordum ki, yıllarca o kadar aramama rağmen bundan daha iyisini bulamadım. [çünki diğereri hep genelde belirtiyor tab oldugunu, ama bu kod direk özele yansıtıyor]
bu kodda istediğim herşey vardı. ben bir seneye yakın girmemiştim sonra geri geldim ancak eksik bir şeyler var ki eskisi gibi her seferinde seslenmiyor.

mesela sürekli Fikret nickini kullanıyorum hangi kanalda olursa olsun cümle içinde fikret oldugu zaman direk bildirim geliyodu ama şimdi sadece Fikret i görünce bildirim geliyor.

örnek: djfikret - dJFikret - fikret - selam fikret - naber fikret - BoşlukOlmadanfikret - vs vs vs acaba ayarlarda da bişimi var yani göz alıcı ayarlarında

[ekte resim var]

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:*:{ if (!$window @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...])) { window -mt @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] } if ($regex($1-,/f.kret/Si)) { echo -tm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] $chan - $nick - $1- } }

iyi forumlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet