Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2017, 18:32   #9
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Neden Yahudiler bu kadar güçlüdür?

Sen benim müslümanlığımı sorgulayacak en son kişisin sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .. çünkü inanış tarzından az çok haberdarım. Kalkıp ben insan öldürmedim değil mi ? Hiç bir dinde insan öldürme zaten tasvip edilmez, lakin istisnalar mevcuttur. Namusuna göz dikmiştir , öldüreceksin. Vatanına göz dikmiştir, öldüreceksin. Allah yolunda cihad edersin, öldüreceksin. Tabi bunlar çok ince çizgiler, senin gibi aydın kişinin anlayacağı bir mevzu değil şekerim :p . Ama o zaman öldürülen insanların tabiki bunlardan hiç biri olmamış, onun cezasını zaten Adolf Hitler çeker :p . ( Reenkarnosyana inanmıyosan tabi :p ) .. Şu anda YAHUDİ kesimin müslüman kesime nasıl davrandığını sen ben değil dünya biliyor. Sevgili juju bunu insanlık ile bağdaştırman çok enteresan. Ben sevmiyorum yahudileri bu kadar basit.

DipNot @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cuğum : Nitekim Yüce Allah, İsrâil oğullarını bu görevi terkettikleri için yermekte ve onları lânetleyerek şöyle buyurmaktadır: “İsrâiloğullarından kâfir olanlar, Dâvûd ve Meryem oğlu İsâ diliyle lânetlenmişlerdir. Bunun sebebi söz dinlememeleri ve sınırı aşmalarıdır. Onlar işledikleri kötülükten, birbirini vazgeçirmeye çalışmazlardı. Andolsun yaptıkları ne kötüdür.” (Maide, 5/78-79)

Ayettir cınım bu :p . Ha ne kadar inanırsın oda ayrı bir mevzu :o

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet