Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2017, 19:57   #10
juju
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Neden Yahudiler bu kadar güçlüdür?

İlahi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], gene beni güldürmeyi başarıyorsun. Tekrar yazdıklarımdan çok fazla bir şey anlamamışsın. Öncelikli olarak senin dini inancınla ilgili hiçbir ifade kullanmamıştım. Postlardaki Müslümanlık ve Yahudilik karşılaştırmasından yola çıkarak onu demiştim ki gene üstüne alınmışsın. Bu arada ben herkese saygı gösterir asla dini inancı ile ilgili yorum yapmam. İster ineğe tapsın, ister krem peynire umrumda olmaz.Ama görüyorum ki yine 'sen yapma ama ben yaparım' kafasındasın. Ve benim dini inancıma laf eder duruma gelmişsin. Haha.
Konu ile ilgili beyanlarına gelirsek, ben Müslümanlar, Yahudiler, Hristiyanlar, Budistler vs herhangi bir din inancına ait değil genel olarak öldürmenin, işkencenin, katliamın ne kadar acı olduğundan bahsettim. Ayrıca atıf yaptığın ayeti okudum ve anladım, ama öldürmeyi meşru kılacak bir kelime göremedim. Şaşırmadım. Bir önceki postunda Adolfu haklı gören sen, şimdi cezasını o çeker zaten yea falan diyorsun. Neyse nasıl olsa fikir değiştiremeyeceğim, ama değinmek istediğim şu ki herhangi bir din farketmeksizin kimseyi katletmeyi, Masum insanları din uğruna, ideoloji uğruna öldürmeyi doğru görmeyin. Yaşam hakkına, düşünce özgürlüğüne, farklı fikirlerin, kültürlerin, inançların güzelliğine inanın. O zaman aydınlık günler bizi bekleyecek.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet