Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mayıs 2017, 01:33   #7
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF Cok Bilmis 2017 >> Wizard <<

Dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim
  1. Hayatında en değer verdiğin kişi kimdir?
  2. Neden Ircforumları ve forumda olmazsa olmaz dediğin kişi kimdir?
  3. Gelecek ile ilgili planların nelerdir?
  4. Gerçekçi mi yoksa hayalperest misin?
  5. Maddiyata önem verir misin? En çok nelere harcama yaparsın?

Teşekkürler

[*] Ayırım yapamıyorum buna toplu şekilde cevap vericek olursam Ailem diyebilirim. ( Annem, Babam, 2 abim, 1 yengem ve yeğenim eren )
[*] IRC genel anlamda tutkumdu, şu an için bıraktım ve dönmeyi düşünmüyorum. IRC'e en yakın Forum platformu burası olduğu için buradan üyelik almıştım. Çok fazla aktif olan biri değildim genel anlamda forumda. Geçmişte bilgi amaçlı kullanırdım, şu an sadece vakit ve zaman öldürmek adına çoğunluk forum oyunlarında aktif olmaya çalışıyorum. Forumda olmazsa olmaz dediğim hiç kimse yok. Sadece sevdiğim bir kaç insan var , herkesi seviyorum forumda ,sadece değer dereceleri farklı.
[*] Gelecekte planlarım elbette var. Bunların gerçeklemşmesi için şu an bulunduğum durumda çok iyi bir işe sahip olmak, bununla birlikte ömrümde vefa ederse dublex bir ev istiyorum bahçeli, ilk etapta da dediğim gibi kesinlikle bir kitap yazmak istiyorum.
[*] Bu zaman zaman değişebiliyor. Ama genel anlamda gerçekçi olmaktan yanayım. Herkes gibi hayal kurduğum oluyor ama genel olarak yapabileceğim şeyleri hayal etmesini seviyorum. Ulaşamayacağım şeyleri pek fazla hayal etmem.
[*] Maddiyat her zaman gereklidir yaşamak ve yaşatmak adına. Ama uç noktada bir maddiyat istemem. Geçinecek ve kimseye muhtaç olmayacak şekilde yaşamak en güzeli. Çok fazla maddi düşkünlüğü sevmiyorum. Yaptığım ufak çaplı yardımlarda asla maddiyat beklemiyorum, verselerde almıyorum. En çok kol saatine harcama yaptım sanırım .. Saygılar ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet