Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mayıs 2017, 01:49   #8
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF Cok Bilmis 2017 >> Wizard <<

Jag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Öncelikle Teşekkür Ederim Ve Bende Sana Bir Kaç Sorular Sorim;

1 Hayatında Yapmak İstedigin Fakat Yapamadıgın Şeyler Varmı Varsa Bunlar Nelerdir?

2 Forumda Farklı Yorumlar Yapıyorsun Bunları Görüyorum Düşünce Yapın Yani Bakış Açın Geçmişte veya Günümüzde Olan İnsanlardan Düşünce Yapını Kime Benzetirsin Veya İdol Aldıgın Birisi Varmı Bu Konuda?

3 Klasik Soru Kardeşim Sevgilin Varmı Yok İse Hoşlandıgın Birisi Varmı ( Cevap Vermeme Hakkını Kullanabilirsin saygım sonsuz )

Teşekkürler

1 Bu soru geleceğimdeki plan ile alakalı bir soru . En çok yapmak isteğim bir kitap yazmak . Bunu şu an için gerçekleştiremedim. Akabinde yaşadığım ülkenin 81 ilinide gezmek istiyorum. Bunuda yapmak istiyorum ama yapamadım yine maalesef.
2 Bu soruya tersten cevap vericem. İdolden başlamak istiyorum. Tabiki hayatımda bir idol var. Buda Üstâd Necip Fazıl Kısakürek'tir. Düşünce veya bakış açım kimseyi örnek alarak yaptığım bir şey değil. Bu şekilde olursa zaten doğallıktan uzaklaşırsın. Nev-i Şahsına Münhasır olmaya çalışıyorum.Bana yanlış gelen yorum olursa asla cevap vermekten kaçınmam, heleki Vatan, Millet ve Din konusunda çok hassas oluyorum. Bu konularda illegal bir şey gördüğümde sinirli bir yapıya geçebiliyorum ve kalp kırabiliyorum. Ama bu kırdğım kalp için asla pişman olmuyorum. Çünkü bunlar taviz vermedeğim bir konudur. Günümüzde düşünce yapısı olarak idol'üm yok. Sevdiğim yazarlar var .
3 Net ve kısa bir cevap vereyim: Sevgilim yok . Hoşlandığım biri yok . Uzak duruyorum senelerdir. Belki bir gün .. Saygılar

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet