Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2017, 01:00   #6
cashmare
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: qwebirc tabanlı web applet

hayir ayni appleti kullaniyo olabilirsiniz de . bu appletin herhangi bi siteye lisansli oldugu nerede yaziyoda birileri sanki kendininmiş gibi sahip cikiyor onu anlamiyorum.. bu appletin kaynak kodlarini ben zamaninda 1 sene oncesinde birisinden alip arsivime koydum. ve baktim ki bu aralar chrome nin flash sorunundan dolayi bi cok site magdur durumda. ve birileri ortalikta 800 tl den applet satiyor. ve wss sini kendi hostu uzerinden veriyor. merak ediyorum kendi sitesi kapandiginda ne olacak.. ve benim aldigimda appletin hali ile benim gelistirdigim applet arasinda bi ton fark var mesela sizlerdeki applette sag daki kanal sutununda kaydirma cubugu yok. bi kac bozuk yerler duzelttim ve sonucta bi emegim var karsiliginda da 300 tl istedim. kimseye de zorla satmiyorum. bakiyorumda simdi ddos cu lamer tayfasinin elemanlari kalkmis bana emek hirsizi diyor.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:58 -->-> Daha önceki mesaj 00:56 --

ve beles vericegini soyleyenler var. kardesim madem bu kadar hayir severdinizde simdiye kadar nie vermediniz. verin sizi tutan yokki.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

sen once kendine bak aytac. zamaninda seni kovdugum siteye kuyruk acindan dolayi gunlerce saldiri yaptin. kalkmissin bana emek hirsizi diyosun. lamer seni.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet