Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2017, 18:53   #9
cashmare
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: qwebirc tabanlı web applet

valla ben bu appleti alirken ucretsiz almadim kaynak kodlarini alirken feymencafe sende o kisi misin bilmiyorum ben aynet.org in sahibinden ucret karsiligi aldim kaynak kodlarini yaklasik 1 sene once. ve gelistirdim gelistirmeye de devam ediyorim. yakinda mobil uyumlu halede getirecem zaten. kimseye de zorla satmiyorum. isteyen beles alir. isteyen parasiyla. sonucta vermis olduugm bi emek var. halada guncelliyorum appleti. radyo vs de ekledim. suan mobil uyumlulugu icin calisiyorum yakinda o da biticek.

bu appletin ayni model flash versiyonunu ilk ciktiginda birak belesi parayla bile kimse bulamiyordu. birileri 1 kac tane buyuk sitelere verdiler digerleri lightirc e talim. aman bizim appleimiz iyi olsunda userler bizde kalsin hesabi yapiliyordu. ve ben bu konuyu acana kadar da bu appleti kimse beles meles vereceginide solemiyordu. noldu ben konuyu acinca herkes bakiyorum hayir sever vatandas kiligina giriyor. niye simdiye kadar bi konu acipta appleti acik kaynak kodlu vermedin feymencafe. yoksa birilerine el altindan parayla mi satiyodun.

parasini verip acik kaynak kodlu aldigim bi appleti gelistirip satmaya calismam emek hirsizligi oluyosa varsin olsun. konuyu silebilir yetkili arkadaslar. cokta umrumda degil....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet